Siparişim elime ne zaman ulaşır?
Siparişiniz ardından size e-mail olarak fatura bilgisi ve ürün tutarı gelecektir. Ayrıca siparişinizin her aşaması size e-mail olarak bildirilecektir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir. Normal şartlarda sitemizden yaptığınız alışverişler, onayının sağlıklı olarak alınması halinde tüm şehirlere onay e-mail'ını takip eden 3 iş günü içerisinde mevcut kargo firmalarına teslim edilir. Kargonuz taşıyıcı firmaya teslim edildikten sonra 2-3 iş günü içerisinde teslim olacaktır. Kargo teslim süresi; Doğu Anadolu, Güney Doğu Anadolu Ve İç Anadolu'da bulunan köy ve kasabalar ya da merkeze uzak mobil bölgeler olması durumunda 3 iş gününü geçebilir. Tarafınıza gönderilen kargo takip bilgileriyle paketinizin durumunu kargo taşıyıcılarının sisteminden takip edebilirsiniz.

İade süresi kaç gün?
Satın aldığınız ürünler kişiye özel olarak hazırlandığı için iade ve değişim yoktur. Hasarlı/ hatalı ürün gönderimi olduğunu düşünüyorsanız 3m1edukkan@gmail.com adresinden destek alabilirsiniz.

İptal Şartları nelerdir?
Siparişinizi verdiğiniz gün saat 16.00’a kadar  3m1edukkan@gmail.com adresine mail göndererek iptal ettirebilirsiniz.

Stok Sorunları 
Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Adres Bilgileri 
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.) 

Hatalı / Eksik Siparişler
Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz..

Product added to wishlist
Product added to compare.